| Lovemydoggy a întrebat:

Buna ziua TPU! Am o mare problema cu Facebook-ul si chiar ma sperie putin si nu stiu ce se intampla.
Astazi la scoala am primit o notificare pe Facebook ca cineva s-a conectat la contul meu de pe un dispozitiv necunoscut din orasul meu, am schimat imediat parola, dar cand am intrat din nou pe Facebook am accesat Setarile contului---Securitate-----Unde esti conectat, iar aici mi-a dat 2 locuri unde eram conctata pe contul meu de Facebook pe telefonul meu si un Belu, Romania, cand am dat sa opreasca sesiunea de pe acel Android Belu Romania, m-a deconectat instant pe mine de pe messenger. am intrat in acelasi setari si la colegi si la prieteni si la fel le-a aparut ca cineva din Belu, Romania, Cluj-Romania, Militari-Romania sunt sau au fost conectati pe conturile lor de Faceook.
Va rog! daca stiti ceva legat de acest lucru sau daca stiti din ce cauza sa imi spuneti... va rog...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
| Lovemydoggy explică (pentru ramon2473):

Îți mulțumesc! Mie prima oară mi-a aparut o notificare că mi s-a conectat contul la un Android necunoscut, iar când am dat îmi aparea ca din orasul meu, după am schimbat parola şi îmi apăreau alea cu Belu, Romania etc. Iti multumesc frumos!

Răspuns utilizator avertizat