| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU, am o problema la tastatura de la laptop si vreau sa aflu ce ar putea sa aiba. Deci problema este ca totul depinde doar de tasta y, cum ar fi daca vreau sa scriu ceva fara sa mi se deschida aplicatii din laptop trebuie sa apas y si tastele respective, vreau sa precizez ca am avut o problema de putin timp la hard disk si acesta a fost schimbat, poate fi din nou o problema la hard disk? Vreau sa mai precizez ca ieri a inceput sa mi se intample asta si am observat ca a mers din nou cum trebuie timp de 10 minute

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Sigur nu este vreo tasta blocata? Doar cand apesi o combinatie de taste se deschid shortcut-uri precum spui tu
Verifica tastele ctrl, fn, windows, alt si mai vezi pe acolo ca e posibil sa fie vreo tasta blocata/sa fie vreo firimitura prin ele