| BiancaXoXo a întrebat:

Am o problema. Am tinut apasat o tasta de la tastatura iar dupa sa auzit un zgomot ( ca un 'Bling' sau ceva de genu') iar acum nu mai pot sa scriu de loc cu tastatura. Cand apas tastele doar se aud niste zgomote infundate. Ce ar trebui sa fac? Am laptop. Mersi anticipat. Cat mai repedee☹

Răspuns Câştigător
| songoku10002002 a răspuns:

Daca dupa un restart nu merge tastatura, inseamna ca s-a blocat ceva tasta. Deschide un notepad si verifica tastele sau vezi daca nu ramane blocata vreo tasta si incearca sa apesi pe ea de mai multe ori. Daca nu merge nimic, incearca cu o tastatura externa pe usb.