| DeeJayNo1 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema daca ma poate ajuta cineva..Am un laptop HP envy 15 iar daca apas simultan o tasta si vreau sa umblu si cu mouse nu mai pot, mi se blocheaza mouse pana dau drumul la tasta..Are cineva vreo idee cum pot rezolva probema asta? Chestia e ca ma mai joc pe laptop si nu pot folosi in acelasi timp si tastele si mouse. Precizez ca este mouse-ul laptopului

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

In functie de sistemul de operare, poate fi un "bug" http://www.tomshardware.co.uk/......essed.html
Incearca si cu alt mouse pana una alta, poate fi asta in teorie.

| lpavel a răspuns:

Pai de ce nu cumperi un mouse? te costa doar 20-30 de lei...

| DeeJayNo1 explică:

O sa cumpar doar ca eu stau intr-un sat mometan si aici nu e