| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU, azi m-am gandit sa ma joc pe laptop, nu am tastatura la el, joc cu cea de la laptop si nu am dat cu palma in ea sau cu pumnul. Eu am avut de putin timp o problema la hard disk si a fost schimbat cu altul. Problema a fost la tastatura si a aparut din nou si nu as mai merge la cei de unde am luat laptopul pentru ca mi-e frica sa mai am din nou exact aceeasi problema, deci problema sta in felul urmator: atunci cand apas o tasta mi se deschid anumite chestii din laptop, singura tasta care nu face asa este tasta y. Nu stiu ce sa fac, si atunci cand sunt intr-un joc, browser oriunde nu merge, cine ar putea sa ma ajute va rog?

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Probabil e vorba de o tasta blocată sau face contact pe undeva (și cred că e tasta win sau alt). Du-te la un service pentru calculatoare.