| NoStres20000 a întrebat:

Buna ziua TPU, am si eu o intrebare : http://www.flanco.ro/......negru.html acest laptop ruleaza cat de cat bine jocurile?

1 răspuns:
| Wannax a răspuns:

Pe o scara a performantei de la 1 la 10 acestui laptop pentru rularea jocurilor. Procesorul care este dual-core primeste nota 2. Pentru ai 6 gb de ram nota 5. Iar pentru ca ai 1 gb pentru memoria video nota 4. Deci da ruleaza cat de cate de jocurile. Dar sa nu te astepti sa ruleze ultimele jocuri aparute. E slabut laptopul