| xXteLOVEscXx a întrebat:

Buna ziua TPU. Am si eu o intrebare legata de Paysafecard.
Daca imi fac cont, si bag un cod de psf de la alta persoana, acea persoana mai poate sa foloseasca codul?
De exemplu: El cumpara un psf de 25lei si mi-l da mie in schimb la altceva. Eu vreau sa bag psf-ul in contul meu paysafecard. El mai poate folosi psf-ul daca are doar fisa aia si codu?

Răspuns Câştigător
| GulubuntzBudulush a răspuns:

Ei

5 răspunsuri:
| Zolya_Robert_1998 a răspuns:

Acel, cod PIN se poate folosi o singura data. Sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA?

| Sn4k3 a răspuns:

Daca ai folosit codul, nu.

| SoulPain a răspuns:

Nu! acel payssafe card este exact ca si un portofel [daca ii dai bani unui prieten nu te trezesti cu acei bani in buzunar!]

| xXteLOVEscXx explică (pentru SoulPain):

Si daca bag psfu in cont, ii pot folosi sa iau jocuri pe Steam/g2a etc?

| SoulPain a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Da