| Protesk a întrebat:

Buna ziua TPU!Am un lg gt 405 si am instalurile de la niste jocuri.Cand apas pe jocuri nu imi aprare nimic ca daca vreau sa- l instales sau ceva de genu.Nici cand apas in obtiuni nu imi spune nimic daca vreau sa-l instalez.Pe un lg ku380 aceleasi jocuri merg .Desi se zice ca lg ku380 e mai prost decat lg gt405 ,de ce nu merg jocurile pe lg gt405.Va rog spuneti daca si voua face la fel si de unde pot descarca jocuri pentu lg gt405.Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| GeoXDX a răspuns:

Intai incearca pe site-urile de jocuri ale LG si daca nu daca esti pe abonament s-ar putea sa fie nevoie sa activezi de la magazinele de unde t-i l-ai luat