| popi a întrebat:

Buna ziua TPU! Am urmatoarea problema: detin un laptop Laptop HP 255 G2 cu procesor AMD Dual-Core E1-2100 1.0GHz, 4GB, 500GB, AMD Radeon HD 8210 din martie 2015. Acum 2 zile am schimbat windows-ul de la windows 7 la windows 8, si acum am urmatoarea problema: in timp ce ma joc un joc online (dota 2, lol, smite) mi se tot deconecteza din joc din 2 in 2 minute.Eu folosesc leptopul prin Wi-Fi, dar am incercat sa il conectez si prin cablu dar se decnecta de la conexiune dupa 5 secunde si nu puteam sa intru online. Si as vrea sa intreb : aceasta problema este de la windows sau de la router? Vreau sa mentionez ca am router-ul tot din martie 2015 si cateodata apar probleme de conexiune si pe telefon si ca pe windows 7 nu am patit probleme de genul.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Este de la router! Pacat ca a inceput sa faca probleme dupa un timp atat de scurt!