| Mariussssssss a întrebat:

Am o problema: am reusit sa configurez remote desktop connection-ul in asa fel incat am putut sa ma conectez de pe celelalt pc din casa(cu windows xp) pe leptopul din casa(cu windows 7). Insa problema este urmatoarea: Desi am 2 useri facuti pe laptop, cand ma conectez cu remote desktop-ul nu ma lasa sa mai folosesc laptopul(nu mai pot sa ma loghez). Stiti cumva vreo setare pentru a putea sa il folosesc si eu in acelasi timp? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Lex169 a răspuns:

De ce te chinui cu remote desktop cand s-a inventat TeamViewer?

| Mariussssssss explică (pentru Lex169):

Din lipsa de preocupatie. Ma gandisem sa vad cum se face cu remote desktopul. Acum am rezolvat

1 răspuns: