| ghj123 a întrebat:

As vrea sa stiu daca laptop-ul Lenovo IdeaPad G505 cu procesor AMD Dual-Core E1-2100 1.0GHz, 2GB, 500GB, AMD Radeon HD 8210, FreeDOS este bun, si ce jocuri pot juca pe el( in special fifa)? Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Un procesor foarte slab din pacate. Fifa pana la 2010 vei putea, dar nici acolo pe detalii extraordinar de mari. Cand achizitionezi laptopul respectivsi scrie ''freeDos'' inseamna ca nu are instalat nici un sistem de operare pe el. Trebuie sa-ti instalezi tu windows de unul singur.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

E cam foarte praf, fara suparare.