| onlycupcakes a întrebat:

Buna ziua TPU! Legat de YouTube...ca sa se puna o vizualizare la un videoclip trebuie sa te uiti la intreg videoclipul sau doar sa-l deschizi putin apoi il inchizi si vizualizarea se pune? Daca e a doua varianta, esre un timp gen 5 secunde?
Cel care ma lamureste are funda.

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Trebuie doar să accesezi linkul. Nici 5 secunde nu trebuie. Aştepţi să se încarce pagina şi poţi s-o-nchizi.

1 răspuns:
| Exosdar a răspuns:

Poti pur si simplu sa intri pe videoclip. Nu trebuie sa astepti. Nu o sa apara ca ai vizualizat decat daca ii dai refresh la pagina. Sper ca te-am ajutat