| Saaw a întrebat:

Buna ziua TUPU! Voi sunteti singura mea speranta in rezolvarea problemei mele sa zic asa.

Problema mea este legata de Facebook. De fiecare data dupa ce ma loghez pagina nu mai este animata si apar toate categoriile sub forma unei coloane pe un fundal alb :

"0 Requests

0 Messages
Send a New Message
Messages

See All Messages
5 Notifications
Notifications

Show Older
See All Notifications"

Ce este mai ciudat este faptul ca se intampla numai cand incerc sa ma loghez pe contul meu de pe propriul PC. Ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| vladsoare a răspuns:

Nu se incarca tot continutul paginii. Posibil sa fie si de la Adobe Flash Player(posibil!).
Incearca cu alte browsere : Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome.

| Saaw explică (pentru vladsoare):

Intr-adevar, am incercat cu un alt browser si a functionat.
Multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| EvilMonkey a răspuns:

Esti banata

| ItachiUchiha17 a răspuns:

Cred ca ti s-a stricat pc-ul.