| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Cand vreau sa intru pe facebookul meu imi scrie asta : Deconectare
Friend Requests Blocked for 7 Days

We received feedback that you sent multiple friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 7 days.

To keep this from happening again, please only send friend requests to people you know.
I understand that sending friend requests to people I don’t know isn’t allowed on Facebook.

Facebook © 2012 · Română
Mobil · Caută prieteni · Insigne · Persoane · Pagini · Despre · Publicitate · Creează o pagină · Dezvoltatori · Cariere · Confidenţialitate · Condiţii de utilizare · Ajutor. Mi-a blocat cineva contul de facebook sau ce are. Daca intru pe alt facebook merge dar al meu nu. Fundita la cine ma ajta :*

Răspuns Câştigător
| chelo0 a răspuns:

Ai trimis prea multe cereri de prietenie laughing poti sa intri in cont, nu mai stiu sigur unde dai, iti arata ei oriqm, si pe viitor nu mai da cereri q iti blocheaza contul de'tot big grin funda?smug