| PussyHunter a întrebat:

Mi-am facut de curand o pagina de facebook, are 33 like-uri,dar nu mai am ca la contul meu de fb notifications,messages,profile, home alea alea...
E prima mea pagina si nu prea ma descurc si va rog daca ma puteti ajuta va dau funda!

1 răspuns:
| InnocentKid a răspuns:

Nu iti mai apar. Logic. De exemplu mesajele nu iti trebuie pe comunitate sau altele. Daca e iti lasa ei mesaj pe wall. Si sper ca stii ce e wall-ul. daca mai e ceva id-ul meu dariaioana1. happy te ajut eu happy

Întrebări recente