| deeaandreea2896 a întrebat:

Bunaaa. stie cineva de ce nu merge netul (frog) pe telefonul Samsung star 2? sad

Răspuns Câştigător
| Eka7Lyzza a răspuns:

Buna.
Vreau sa iti zic ca ai facut o greseala ca ai ales frog. si eu am fost pe frog si a durat o groaza de timp pana sa activez inter-netul. poti suna pentru servicii de relatii cu culientii (1234)apoi alegi limba romana si dupa alegi extraoptiuni, zice extraoptiunile si dupa ce vorbeste robotul zice(daca dorestis a intri in legatura cu un reprezentant...)si alegi numarul care il zice. Deci vorbesti cu aia, mult si bine(cred ca e inchis la ora asta) si dupa o sa iti trimita mesaje pe care trebuie sa le salvezi(in jur de 3 mesaje) trebuie sa intri in setarile telefonului si sa creezi un punct de acces numit (Punctul meu de acces), dupa trebuie sa il alegi ca fiind implicit in toate cazurile. Si sa nu uiti sa salvezi mesajul ala care ti`l trimite cand alegi optiunea(scrie in mesajul cu optiunea k o sa primesti un mesaj care trebuie salvat etc etc).
Vreau sa iti zic, cum am mentionat si mai sus k ai facut o alegere f proasta cu Frog-ul pentru ca nici nu o sa primesti 1euro, lunar, cum scrie pe cartelawinking. Este foarte, foarte najpa, pana te obisnuiesti cu tiganiile care le fac ei.
Iti urez mult succes, si sa te tina nervii.
Noapte buna, si nu te chinuii k nu ai multe sanse sa il faci, fara a apela la servicii de relatii cu clientii.
Bye>:d

1 răspuns:
| pink425 a răspuns:

Trimite mesaj la 9691 cu SETARI... si asteapta sa primesti setarile pe telefon