| Chuxiiiiiiiii a întrebat:

Bune TPU:*.Am si eu o problema.:(.Stateam pe Opera si nu stiu pe ce am apasat si se vede altfel acum:(. http://imageshack.us/photo/my-images/402/frtitlumj.png/ (casutele alea de sus), cum pot scapa de ele`?:(::x funda:)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-ma sa-ti spun dar daca aia numesti tu eroare inseamna ca nu te poti numi utilizator de Opera. Functia aia e facuta sa vezi un previw la paginile deschise.

| MihaiTT a răspuns:

Cauta cu search fisierul "opera6.ini" si sterge-l si iti va reseta opera la setarile implicite