| 알리나 a întrebat:

Cablul de la casti mi s-a rupt si nu-mi mai functioneaza ce pot sa fac? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Sa gasesti pe cineva care sa-ti inlocuiasca cablul sau sa cumperi niste casti noi.
Bafta!winking

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi nu prea mai ai ce face numai să cumperi altele sau încearcă(depinde cum şi unde s-a rupt cablul) să îl recondiţionezi dar calitatea sunetului va scădea.Recondiţionarea depinde de unde s-a rupt şi de felul în care s-a mrupt, dar recomand un swet de căşti noi.Nu costă o avere, îş între 15şi 30 de lei, depinde de producător şi calitate.Succes

| Alexandra. a răspuns:

Sa schimbi castile...

Janina
| Janina a răspuns:

Simplu, cumperi alte casti!

| Alina a răspuns:

N-ai decat sa cumperi altele big grin

| craciunitza_7057 a răspuns:

Depinde cum s-a rupt la fratele meu a functionat cu scotch, vezi daca merge, daca nu altul nou e in jur de 15 lei

| romaniaaa a răspuns:

Pffffffffffffff nasoala treabastraight face... trebuie sa schimbi telefonul nu mai ai ce fae cu el arunca-l mai bine sau distrugel e compromis ...nici sa nu te gandesti sa schimbi castilewinking

| Anonoim a răspuns:

Le tai unuesti cele 2 fire le lipesti fiecare cu banda izolir apoi pe amnele

| Anonimatttt a răspuns:

Il arunci si iti cumperi altul nou

| adryanna_7314 a răspuns:

Sa cumperi alte casti
sau alt tel laughing u alegi