| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa sa imi incarc cartusele de la imprimanta? vreau color + alb negru 2 cartuse.

20 răspunsuri:
| Ea.e. a răspuns:

Depinde de imprimanta... vreo 200 ron

| Sara a răspuns:

Depinde ce cartuse ai. Si ce imprimanta. La mine in oras cel negru costa circa 15-20 lei iar color 20-30 lei big grin Sper ca ti'am fost de folos, nu ai decat sa te duci sa intrebi, caci unele nu se incarca, sau altele (impr epson), costa mai mult cartusele de cumparat decat imprimanta, serios :d

| miauu a răspuns:

Mai bine iti cumperi tus la sticluta si le incarci tu cu seringa e mai usor si mai ieftiin

| jane_5414 a răspuns:

Depinde de foecare magazin mie mi-a luat 30 de lei.

| MoNsTeR a răspuns:

Io am kit-uri de instalare 1 pentru color si unu pentru alb negru. 40 lei fiecare kit. 80 in total.si am inteles ca poti incarca cu alea de vreo 25 ori km asa mi-a zis ala de unde le-am luat(eu am imprimanta HP)

| butt3rfly16 a răspuns:

In jur de 80 ron un cartus.Acum depinde si ce tip de imprimanta ai si ce firma de cartus dorestihappy

| Zambete89 a răspuns:

Am HP, dar nu vreau tus cu seringa etc... este imprimanta destul de bunicica, si nu vreau s-a stric...

| andalu a răspuns:

Buna Miha.eu zic ca mai bine il incarci singura, e f simplu, iti trebuie o seringa si un kit de refil.Costa in jur 250 mii - 300 mii(in banii vechi) un kit de refill cu 20-40 ml, o seringa e f ieftina. daca incarci de costa in jur de 200 mii, depinde si de imprimanta pe care o ai

| drg1994 a răspuns:

50 lei amandoua le iei la sticlute si te te tin vreo 4 luni depinde

| eren a răspuns:

Buna miha248 te pot ajuta cu reincarcarea add me ern_hs

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 milion amandoua

| leconomic a răspuns:

La cartus cu cerneala 4. 90 ron atat la alb negru cat si color. Daca e laser deci praf poate in functie de gramaj sa fie pana in 80 ron max/cartus. Daca e si cu cip atunci te costa un pic mai mult

| Äđĺĺ a răspuns:

Eu am un HP photosmart C4690 am reincarcat negru / color cu 10 lei la magazin din orasul meu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu mai lasa-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de imprimanta nu stiu cam 80 ron

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde.winking

| rusuemil96 a răspuns:

Cat ma costa sa cumpar un cartus negru pentru imprimanta HP 21?

| Capatina_Catalin_1995 a răspuns (pentru rusuemil96):

Daca te duci la real costa 50 lei

| AdrianUrsut a răspuns:

Salut!

Preturile difera in functie de calitatea tusului, cat si in functie de firma la care apelezi pentru reincarcarea cartuselor.

Aici http://www.refillpedia.ro/ gasesti informatii detaliate referitoare la pret, cat si la procesul de reincarcare cartuse.

Dar sa iti dau un raspuns asa in mare: 20-30 Ron per cartus.

| artfoto a răspuns:

Nu costa mult sa reincarci cartusele, depinde ce cartuse ai. Dar iti recomand sa treci pe imprimanta cu ciss pentru ca reincarcarea cartuselor o faci de 2-3 ori dupa care trebuie schimbat cartusul. Iti recomand sa te uiti peste preturi pe siteul asta http://www.cartuse-imprimante.net