| lavinia148 a întrebat:

Cam cat costa un laptop (aproximativ )?

Răspuns Câştigător
| 93Anna93 a răspuns:

Depinde! Eu mi-am luat unul la 20milioane(lei vechi anul trecut). Daca vrei netbook il gasesti si la 10-11milioane, la banii astia poti gasi si un laptop mai slabut. Pretul creste pana la 40milioane, poate si mai mult daca vrei Apple sau Sony-Vaio. Depinde si de cati bani ai si cat de performat vrei sa fie. Eu m-am dus la Altex si i-am zis unui angajat ce vreau si cati bani am si el mi-a aratat laptopul care se potrivea cel mai bine cerintelor mele si banilor din buzunar. Sunt foarte multumita de el si nu mi-a facut nici o problema pana acum.

7 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Unu foarte bun intre 15-20 milioane
unu bun intre 10-15 milioane

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Depinde

| akaleesh20 a răspuns:

Un laptop bun cu detoate este la 20-25 mil.asta ca sa isi merite banii. poti lua si unul slab la 10-15 mil. dar nu te sfatuiesc pentru ca sunt prafwinking. daca tot vrei sa dai banii pe ceva stange putin si ia-ti ceva mai bun. il vei avea multi ani de acumwinking fundita?

| BiancaStoran a răspuns:

15-30 milioane

| SmoKeD a răspuns:

Daca vrei foarte bun eu am gasit si la 40 de milioane in altex, dar exista si la 20, iar daca vrei notebook tot in altex am vazut unul la 10 milioane

| Prafdesteleinculori a răspuns:

Depinde : de firma, marimea, culoare (uneori). Ala mic ar cam fi 10 15 mil, ala mare 20-30