| Firescu_Dragos_1993 a întrebat:

Cam cât timp durează sa înveți sa editezi photoshop? Am cs5 și pot sa "investesc" cam 2 3 ore pe zi de învățat. Și cam în cât timp de experienta poți câștiga bani online din photoshop?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureaza cateva zile ca sa inveti cum sa editezi, dar ca sa ai experienta trebuie sa folosesti programul 1-2 ani si poate faci ceva bani dar nu prea poti trai din asta.

8 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Esti constient ca nu o sa fii platit cu milioane de dolari, gaseste-ti un job real!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult dureaza, nu inveti in 3 ore cum sa faci un dragon realistic

| Firescu_Dragos_1993 explică (pentru anonim_4396):

M-Am referit la 3 ore zilnice, nu dacă pot învăța photoshop în 3 ore. As vrea sa învăț pana în toamna anului acesta. De invatat sa editez ma apuc in vara. Crezi ca e posibil sa învăț sa editez photoshop în 3 luni?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Firescu_Dragos_1993):

Am inteles ce ai vrut sa spui
Nici in 3 luni
Macar 2 ani

| Firescu_Dragos_1993 explică (pentru anonim_4396):

Exagerezi! As vrea sa îmi răspunzi doar dacă ești în cunoștință de cauză, dacă nu, mai bine taci! Seară faină

| anonim_4396 a răspuns (pentru Firescu_Dragos_1993):

Dar tu stii despre ce vorbesc? Ca daca stii de ce dracu mai intrebi?
In 3 luni n-o sa ai habar de mai nimic, te asigur
Macar 2 ani ca sa castigi bani din asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa inveti multe pana in toamna, dar nu suficient de mult incat sa poti castiga ceva din asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani din photoshop va trebuie sa stii sa faci multe o sa dureze ceva timp depinde de ce vrei sa faci, sa zicem o luna sau doua daca stai 2/3 ore pe zi sa inveti poate reusesti