| Soldatul a întrebat:

Cam cat tine bateria unui smartphone daca stai pe net?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 6-7 ore ar trebui sa tina normal.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cateva ore.

| DenisIonut01 a răspuns:

Depinde de smartphone si ce faci pe net. Daca stai instant pe el 2-3 ore maxim.

| OnuOnulică a răspuns:

In jur de 5-6 ore.

| NYK4u a răspuns:

La telefonul meu bateria tine 1zi jumatate in norme de utilizare normale. insa daca stau pe net mai mult de 4ore nu rezista.

| Mimitumami a răspuns:

Pai..depinde ce telefon ai si cat de mult stai pe el... daca nu stai in continu si mai ei o pauza tine vreo 3 sau4 ore sau daca te joci nonstop bateria tine vrei 0 de minute 1 ora cam asa! SPER ca te-am lamurit mersi!