| Danielicious a întrebat:

Cam ce tip de telefon mi-ati recomanda? Daca aveti si poze si cat ar costa ar fi excelent!

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Samsung B3310 :X

| ady1o a răspuns:

HTC HD MINI 15 milioane...are tot ce vrei.GPS,camera 5 mp...

| beyonddarkness a răspuns:

Depinde de ce facilitati iti doresti in afara de cel de a comunica bineinteles, daca iti doresti un telefon pentru gaming, opteaza pentru Nokia N-gage, daca iti doresti un telefon cu un music player performant, si o calitate sonora aproape excelenta iti recomand Nokia 5310 Express Music, Sony Ericsson W950i Walkman, daca iti doresti un telefon clasa business (desi nu cred ca iti este necesar la varsta aceasta) cu toate functiile in dotare. opteaza pentru HTC sau BlackBerry, asa daca iti doresti ceva fashionable opteza pentru LG Prada, Samsung Armani, LG Shine, daca iti doreste ceva in voga care sa "rupa" gura targului opteza pentru un Iphone 3gs(avand in vedere ca e "febra" lor in aceasta perioada) sau de ce nu Samsung S5600 V sau Corby (si astea sunt in voga). bine acum depinde si de bugetul pe care esti dispusa sa-l alocihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as recomanda http://www.gsm-portal.ro/ro/samsung-giorgio-armani/ eu am dzt 500 euro pe el.Si preturi: http://www.price.ro/preturi_samsung_p520_giorgio_armani_109367.htm