| Pakyeri a întrebat:

Când am instalat windows-ul am primit o eroare ceva de genul:Windows installation encountered an unexpected error. Verify that the installation sources are accessible, and restart the installation.
Problema am rezolvați dar din ce cauza a apărut eroarea? Windows 8.1

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acel stik usb e bun? un dvd nu ai cu win 8.1?

| Pakyeri explică (pentru RAY):

Stick-ul e bun, dvd nu am
Problema am rezolvat-o ușor
prin a scoate și a baga la loc stick-ul, dar am vrut sa știu de la ce a apărut eroarea
*Stick-ul era băgat bine*

| RAY a răspuns (pentru Pakyeri):

Verify that the installation sources are accessible, and restart the installation.

stii engleza =iti spune ca sursa stikul este de vina

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am si eu un stick care-mi da eroarea asta dar trec mai depaerte si gata. Poate sa fie defecta imaginea dupa care a fost scris stickul. Eu trec cu "Esc".

| sierra1 a răspuns (pentru Pakyeri):

Bravo. a fost o eroare de citire