| AndreeaDeea21 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu laptopul (Asus x55u) cand instalez windowsul si ajunge la Expanding windows files 57% se opreste si imi apare "windows cannot acces the installation sources. Verify that the installation sources are accesible and restart the installation." Ce sai fac ca am incercat de mai multe ori sa.l instalez si nu merge ajutati.ma va rog. Multumesc

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ai incercat si cu alt kit?

| 13kill13 a răspuns:

Ai incercat cu acelasi CD/DVD? Incearca cu altul. Poate ai un fisier corupt sau e zgariat CD/DVD-ul, poate a dat eroare la scriere