| ANDREYandrey1 a întrebat:

Cand apare update oficial(prin kies) pentru 2.3.6 pe galaxy s (i9000)momentan am 2.3.4 si nu am gasit niciun update oficial.pls ajutati-ma, funda!

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Ai cumparat de nou telefonul? daca e ceva soft modificat nu o sa gasesti update. Poate aia e versiunea ultimata (ultima versiune) daca vrei o versiune mai noua poti sa o faci pe propriu risc utilizand soft de pe net poti pune si ice creem sandwich dar s-ar putea sa pierzi garantia daca ai.