| Adrian_Uriciuc_1996 a întrebat:

am o intrebare. Am un Samsung galaxy s plus i9001 si are android 2.3.4. Cum as putea sa ii fac update la 2.3.6 sau 4.0. Am gasit diferite solutii dar nu toate mergeau va rog o solutie 100% functionala fara sa strice telefonul. Din setari-Actualizare software nu imi apare nici un update. Va rog frumos

1 răspuns:
| faby1 a răspuns:

Salut! Te sfatuiesc sa nu ii faci niciun update, deoarece o sa se miste mai greu si nu o sa mai aiba acelesi comenzi + nu o sa mai intre in unele aplicatii.