| AndreiStefan1234567 a întrebat:

Cand dau scrol in jos pe un site, pagina se duce si in sus uneori si pare buguita. Se intampla la fel cand dau si in sus se mai duce si in jos si e enervant. Ajutor dau funda.

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pe ce browser iti face asa?
Incearca sa faci acelasi lucru cu acelasi site, dar cu browsere diferite.
Sfatul meu ar fi sa iti salvezi datele (inregistrarile) de pe browserul care iti face probleme; apoi il dezinstalezi si il reinstalezi din nou.

Răspuns utilizator avertizat
| anonimg a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Daca problema este de la windows, atunci reinstaleaza-l. Sau inceraca mai intai cu un "repair".

| FaraNume1245 a răspuns:

Sigur nu-i de la mouse?

Bula
| Bula a răspuns:

Intai curata mouse-ul, la partea optica (unde iese lumina rosie). Vuratarea o poti face cu un betisor cu vata inmuiat in spirt sanitar si stors printre degete. Daca nu da rezultat, curata si mause pad-ul.
In caz ca nu-si revine, inlocuieste mouse-ul.
Deseori ajuta si simpla repornire a calculatorului.