| ClaudiuBosu a întrebat:

AJUTOR! Am o problema cu internetul. Cand deschid o pagina sau doar apas tasta enter, mi se deschid alte doua-trei pagini in acelasi timp, ceea ce e enervant...Plus ca imi apar din ce in ce mai multe reclame.

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Ce browser folosesti?
Daca folosesti Chrome, fa urmatoarele :
Intra la setari, pe urma vezi ca scrie acolo "la pornire" aasa aici selectezi a 3a varianta, in caz ca o ai selectata deja dai acolo in dreapta variantei la "setati paginile" Si dai x la toate. lasi decat google!
Apoi iesi si intri iar!

Iar pentru reclame du-te la magazin chrome si cauta acolo AddBlock Plus!
Instaleaza-l si dai rr la browser!

1 răspuns:
| AdrianaLacan a răspuns:

Te ajut eu daca doresti, daca ai team viewer instalat, ca sa fac chiar eu satarile happy