| razvy1 a întrebat:

Cand deschid pc, nu dureaza mult si se blocheaza inainte de a aparea sigla windows. Am nevoie de ajutor. Multumesc

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Si iti da cumva Blue Screen? Hmm ia incearca tu sa scoti o placuta ram din pc ( asta daca ai mai mult de una ) si porneste pc-ul. Zic sa nu fie ceva busit prin memoriile ram, fa asta pe rand cu placutele ram. Daca nu merge nici asa, nu-ti mai pot spune decat sa reinstalezi windows-ul.
Bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai un dvd cu Windows la indemana si sa incepi reinstalarea, bagand dvd-ul in unitate si dai restart.La repornire, cand apare mesajul boot atappi from cd, apesi orice tasta si incepe instalarea.Ce iti da acolo e eroare serioasa la hard.

| razvy1 explică:

Am folosit deja un cd cu windows, apas o tasta si tot se blocheaza.

| razvy1 explică:

Nu da blue screen, ramane blocat iar scrisurile apar.