| abcdefg_8927 a întrebat:

cand intru pe messenger imi apare bulia aia jos ca sunt activata si dar nu imi apare sa vad cine e pe mess http://www.giz.ro/wp-content/uploads/2009/10/yahoo-messe nger-10.jpg si cand cineva imi scrie ceva imi apare acum ati vazut ce nu imi apare ma puteti ajuta si pe mine va rog! ajutati-ma

2 răspunsuri:
| abcdefg_8927 explică:

Mersi pentru raspuns dar eu caut altceva eu am prieteni am idurile lor bagate in messenger dar nu pot sa vad messengerul

| zinsi a răspuns:

Din pacate tia sters cineva idurile... daca ai noroc le gasesti in adress book
probabil ca cineva a umblat la un pc la care tu nu ai sters parola si idul... mi s-a intamplat si mie

daca nu le ai nici in adress book atunci fa rost de ele.altcumva nu ai cum sa le mai ai.si altadata fii mai atent(a)