| emelgy2k18 a întrebat:

Cand sun pe cineva aud muzica pe care o are pusa ca ringtone cum pot sa fac sa am si eu la fel?(LG G4).Exista o aplicatie sau e de la telefon.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Unele retele de telefonie permit personalizarea sunetului care sa se auda in locul tonului obisnuit de sonerie si/sau la mesageria vocala.
Daca furnizorul tau de telefonie are asemenea serviciu, atunci poti inregistra o secventa de muzica sau un mesaj vocal care sa fie auzit de cei care te apeleaza.