| larisuca a întrebat:

Cand va fi sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

pai dupa calculele mele extrastelare ieri a fost sfarsitul lumii dar nu a ajuns inca si la noi in tara...ca stii ca la noi ajung noutatile mai greutongue...doamne ce intrebari...suna pe OTV la astrologi poate te mint ei mai frumos ca noi...tonguetonguelaughinglaughing

108 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea zice ca sfarsitul lumii va fi pe o zi de 24 in 2012 apocalipsa cea mare cand va fi momentul voi zice asta e sfarsitul lumii trimit acest mesaj din prima zi de 2011 si in 2010 s-a intamplat sa fie criza in Romania atat vom vedea ce e in 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In anul in care zboara porci si mor draci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai dumnezeu hotareste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfarsitul lumii va fi in anul 2012 pe data de 21. 12. 2012.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2012 21 decembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2060

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2038

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca are vreo legatura cu 2012 nu mai credeti chestiile astea eu cand am auzit m-am speriat foarte tare. si inca imii este frica!

| diiiiiannnnaa a răspuns:

In urm 5 min

| Andrei63673 a răspuns:

Sf lumi vine cand vrea dumnezeu daca luma va fi buna dumenezeu va fi si el foarte bun asa ca fii buna

| DjMiha a răspuns:

Ce tot ascultati tampeniile de st pe net la televizor mai ales pe OTV! de unde stiu ei ca vine sfarsitul? sunt ei Dumnezeu de stiu? ca ma scot totii din sarite ar putea sa fie si acum doamne fereste angryangryangryangrysi pentru gagauti de mai jos pe 21. 12 2012 se for alinia planetele asa a spus Nostradamus nu ca vine sfarsitul lumii. El spunea ca va veni prin anul 3200 Nu stiu daca este adevarat Dar cuvintele lui sau adeverit candva Si el este un om facut tot de Dumnezeu x(angry nu te lua dupa totii tampitii aaa si sa ii scrii redactiei Click ca te mint aia multe

| Ghe_Vasy_1986 a răspuns:

Nu va sti nimeni e o porcarie...

| ryky a răspuns:

Recent am citit o carte numită "Misterele marii cruci de la Hendaye" care răspunde acestei întrebări. Astăzi suntem la marginea Timpului, cu toate consecinţele de rigoare. Şi într-adevăr întreaga realitate se va întoarce "pe dos". Acelaşi lucru s-a întâmplat în Atlantida cu mii de ani în urmă, când, ca şi acum, domneau lăcomia, materialismul, setea de putere şi tehnologia, în detrimentul spiritualităţii.

| costibyrok a răspuns:

Sfarsitu lumi se zica ca va fi in 2012 22 decembrie cand se alineaza planetele si va veni un asteroid se poate sa ne loveasca sau se poate sa treaca pe langa noi sper ca i adevarat si sa treaca pe langa noi sa mai traim big grinbig grin:X:X contact:Costi.deva nr tel 0723432393

| SoLnushKa a răspuns:

Nu va fi sfirsitul lumii in 2012...este precis.,., dar din anii acestea a inceput incalzirea globala...si dupa cum s-a spus sfirsitul lumii de la asta va fi dar nu acum.,.,. asa ca relaxativa.,

| johnsmith a răspuns:

avand in vedere incalzirea asta globala....probabil sfarsitul lumii va fi moooooolt mai devreme decat era "programat"initzialbig grin

| lexdoog a răspuns:

Tot ce spun sunt niste mnciuni gognate ca si cum as minti un copil du-te copile acolo ca ai sa gasesti un sac cu bani...nu va mai luati dupa ei putin imi pasa daca vine sfarsitul lumii stiti vorba aia Nu mor cai cand vor cainii oh go on

| dontw a răspuns:

Io cred ca in octobrie 2010 va fi dar chiar nu ma intereseaza...asa am vazut la discoveri laughing ca cica soarele va lovi mercur marte si pamant cu o raza electromagnetica foarte mare ce le cuprinde pe toate 3 da acu nu stiu viata merge inainte...laughing)

| sasaganea a răspuns:

Sinteti prosti toti numai prostii vorbiti... sfirsitul lumii va fi cind dumnezeu va vrea dar nu cred sa vree ca el ne iubeste si noi pe el