| esperar a întrebat:

Cand vreau sa intru in partitia E imi da o erroare :

E:\ is not accessible.

The request couldnot be performed because of an I/O device error.

Cum pot rezolva? Am instalat GTA 4 si mi-a dat eroare si acum numai pot intra in paritia E.

3 răspunsuri:
| Gikendru a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti formatezi partitia. Poti folosi Acronis, este gratuit si ocupa putina memorie.Si cind instalez joaca, instaleaz-o cu grija si atentie. Te salut, si bafta!

| Gikendru a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa formatezi partitia, o poti face apasind tasta dreapta a mouse-ului si alegi categoria respectiva, sau poti folosi Acronis.

| Blue_2910 a răspuns:

Ai putea sa faci rost de un dvd cu un sistem de operare virtual (eu folosesc Ubuntu) si sa incerci sa intri in E si sa dezinstalezi GTA-ul.