| AdY2000 a întrebat:

Cand vreau sa joc counter cu badboy pe laptop trebuie sal activez cu tasta End adica 1 din dreapta nu? si apas dar nu-mi merge ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DauCuMonitorulInchis a răspuns:

Subiectul trebuie postat la Jocuri Pc/Online! Dar totusi... Salut, Adrian!

Acel cod, "BadBoy" nu functioneaza pe toate Counter-Strike-urile...si daca mai folosesti si Steam e clar! Dar gandeste-te, de ce ai ales sa joci cu coduri? In ziua de azi nimeni nu imi joaca "pe bune"... daca vrei sa prinzi putin skill joaca fara coduri, preferabil cu C.F.G.
Bafta!

1 răspuns:
| FaraGloante a răspuns:

Iti spun eu ...lasate de cs... apucate de mario