| ipariloti a întrebat:

Care ar fi mai bun ca multipledia(volum, doar volumul ma intreseaza, nu ma intereseaza camera foto) si ca internet, google, imagini, messenger, youtube etc. dintre htc universal qtek 9000 si nokia e75

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz nuh stiu qum ash putea sa-ti raspund sigur. app am gasit cel mai fain site cu compuneri ! eu le iau de aici sh profuţ de rom ma crde un geniu ! aqu vrea sa ma ia la olimpiada ! auitatziva sh voi poate va juta cu cev http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/