| AlexGabrielASC a întrebat:

Care ar fi partile rele ale informaticii? Adica partile bune sunt cele cu dezvoltarea omenirii si restul, dar cele rele?

Răspuns Câştigător
| Catalinhhh a răspuns:

Salut!

Păi consumul excesiv de curent, curentul în mare nu este produs de unități ECO ci fabrici care poluează, deoarece este mai eficient în sensul că pot produce non-stop și nu este limitat, cum este energia solară sau morile de vânt. Persoanele care lucrează în IT își cam strică vederea.
Dar pe viitor sperăm să se dezvolte infrastructura ECO și vom scăpa de aceste probleme. În rest nu prea sunt...

1 răspuns:
| KLiNK a răspuns:

Dupa parerea mea, chiar dezvoltarea omenirii. Cateodata e bine sa lasi lucrurile exact cum sunt. In rest, toate partile rele le-a enumerat @Catalinhhh.