| bestmusik a întrebat:

S-a lansat un nou site de muzica http://liveformusic.tk. Cum vi se pare? Care sunt partile bune si partile rele ale acestui site? fundita

Răspuns Câştigător
| donnatella a răspuns:

Salut bestmusik:* Site-ul este destul de bun thinking Partile bune : gasesti aproape tot ce cauti in materie de muzica si de asemenea sunt noutati din lumea muzicii internationale si romanesti, numele site-ului este inspirat si interesant. Parti rele : cred ca site-ul nu este in totalitate terminat deoarece la sectiunea Pictures nu se afla nimic, sa-r mai putea lucra la layout-ul paginilor, ar putea face site-ul "mai primitor" facand un enterpage cu un text dragut gen "click si intra in lumea muzicii ", ar putea punea videoclipuri in functie de top-urile din reviste, si sa faca un forum pentru pareri, de asemenea sa faca o sectiune in care lumea sa ceara melodii care sa fie la download, sau poate o sectiune in care admin-ul sa ajute "fanii site-ului "sa gaseasca melodiile indragite happy sper ca ti-am fost de folos big hug pa - pa

2 răspunsuri:
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Pai l-a pus pe un domeniu tk pentru a fi inclus in motoarele de cautare fara prea mare efort :p. Pagina trebuie "lucrata" si ceva mai mult continut, altfel... 50 useri/zi.

| rotaruia a răspuns:

Exceptand faptul ca-i facut "weebly" (of doamne), pe-un domeniu gratuit de la. tk si ca dai muzica piratata spre descarcat... da super tare! big grin
mai mult de 2 luni nu-i dau de trait