| Adyspeed a întrebat:

Care brand e mai tare? Dell, Sony vaio sau Apple? Dell tinand cont ca are Alienware. cine e in top dupa voi?

Răspuns Câştigător
| GeoGForce a răspuns:

Pe locul
1. Dell
2.Sony
Daca vrei sa achizitionezi ceva te sfatuiesc sa iti iei un Dell

4 răspunsuri:
| wj a răspuns:

Pretene, Sony Vaio nu e un brand ci un produs. Sony e brand. Si ca sa iti raspund la intrebare, cred ca Apple, care e avut cea mai buna publicitate. Toata lumea stie de Apple cum ar fi "cei mai tari" (afirmatie discutabila) si a auzit de Dell (Alienware. mai putini au auzit sau stiu ce e) happy Un top din cele 3 la capitolul brand (nu performante sau altceva, strict brand): Apple, Sony, Dell.

| Hikarie a răspuns:

Eu personal voi alege intodeauna Apple. Imi plac foarte mult produsele de la ei, sunt de o calitate excelenta si ti le recomand oricand.

Cat despre Dell... faptul ca au Alienware este singurul lucru bun de la ei.
Si apropo de Alienware este un laptop genial, imi place foarte mult.

| bruuu a răspuns:

Dell.

| deadbiker a răspuns:

Apple crede-ma e cel mai bun