| anonim_4396 a întrebat:

Care consuma mai putin internet, Messenger Facebook sau What s app? Funda

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Depinde ce faci pe ambele aplicatii. Daca pe whatsapp doar vorbesti si atat, iar pe facebook messenger trimiti poze primesti poze/videoclipuri si le deschizi normal ca F M sa-ti consume mai mult. In general ambele consuma la fel.

2 răspunsuri:
| Florin_3801 a răspuns:

Consuma aproape la fel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Facebook din start consuma cel mai mult, având in vedere pozele, videoclipurile... Messenger si WhatsApp consuma mult mai putini Mb!winking