| Nikiboss1234 a întrebat:

Cat internet consuma aplicatia yahoo messenger pentru video?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Atat cat cosuma un video pe youtube! happy

| LTAA a răspuns (pentru lpavel):

Un video de pe YouTube poate avea de la 30 de secunde la ore. Fii mai detaliat.

| lpavel a răspuns (pentru LTAA):

Bleg mai esti! In alea 30 de secunde cat se incarca acel video ai net-ul mai slab, deci un video de 30 de sec. sau unul de 2 ore e acelasi pentru ca are aceiasi viteza de incarcare...

| LTAA a răspuns (pentru lpavel):

Nu am inteles. Ori viteza mai mica ori aceeasi viteza?

| lpavel a răspuns (pentru LTAA):

Viteza ta de internet e acelasi, ca te uiti la un video de 30 de sec sau la unul de 2 ore! Diferenta e ca net-ul va fi slab mai scurt timp cand te vei uita la un video de 30sec! Cand te uiti la unul de 2 ore atunci netul va fi slab mai mult timp! Sper ca acum intelegi big grin