| Lala20 a întrebat:

200MB internet mobil/ luna este mult sau putin? Referindu-ne la Facebook si Yahoo! Messenger, cam cat se poate naviga?

4 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

E ok acum depinde si cat stai pe net de pe mobil. Eu aveam 500mb/luna si maxim daca foloseam 300 intr-o luna.

| haifisch a răspuns:

Internet mobil? 200 MB e un trafic acceptabil. Daca il folosesti doar la Messenger si Facebook mobile.

| Dennys1521 a răspuns:

Pai am netul pe telefon de 2 ani
pai
este ff bine
daca folosesti decat siteurile pe care le-ai enumerat
daca salvezi siteul dela mess.sa poti intra direct in el
iti i-a decat.20% dintr-un megabait.si nu conteaza timpul care il petrece pe mess.
numai sa nu iesi si sa intri.
pe fakebook.acelasi lucru
o sa-ti ajunga cam exact

| anonima97 a răspuns:

Hei,si eu navighez pe internetde pe mobil, si stiu f multe despre facilitatile acestuia.200 de mg pe luna e extraordinar de bine, ascultama.Pe langa ca poti naviga pe facebook, yahoo, messenger, mai poti naviga si pe orice alt ceva. fundita?