| Umbrae a întrebat:

Am o nelamurire. laughing Deci, am un Nokia Lumia 520 ( Windows 8.1 ) si, as vrea sa stiu, cam cati MB consuma facebook-ul? Si aici trebuie sa precizez ca eu ma conectez pe facebook prin internet explorer, sau intru direct de pe google, pentru ca altfel ca sa vorbesc cu cineva sunt nevoita sa trimit mesaje prin messenger. -_-

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Daca te conectezi la internet pri wi-fi, nu te costa nimic. Daca ai MB pe cartela sau abonament, cel mai bine te duci la "setari-date inteligente" si acolo poti seta MB/perioada de timp.
Activezi 3g, stai pe facebook cateva minute, iesi, te duci din nou la "date inteeligente" si o sa-ti spuna cati MB mai ai. Faci diferenta din cati ai avut si vezi cat MB consuma facebook.