Întrebare recomandată | mariussf18 a întrebat:

Care credeti ca e cel mai bun hosting gratuit?

26 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cel mai bun hosting gratuit e ala pe bani. Chestiile gratuite ajung sa te coste mult mai mult decit cele pe bani in timp, nu ofera suport de nici o culoare, nu ai nici o garantie ca miine site-ul tau o sa mai fie acolo. Eu folosesc eleven2 de vreo 4 ani si toate bune. Ca sa iti faci idee, am un plan shared care ma costa 144 de dolari pe doi ani, iar luna trecuta am avut undeva pe la 120 GB si spatiul ocupat pe disc a fost de vreo 30, cred, teoretic ambele fiind nelimitate. Ceea ce este limitat insa e procesorul alocat, astfel ca de pe la citeva mii bune de utilizatori zilnici si trafic intens de date, ar cam fi cazul sa imi fac upgrade. Vezi http://www.eleven2.com/478.html ca sa iti faci idee.

| omide a răspuns:

Cel platit, asta daca stii ce vrei

| RaR a răspuns:

Xhost

| iuddavali a răspuns:

Dupa parerea mea http://api.hostinger.ro/redir/5441546 este cel mai bun. Eu il folosesc de cativa ani pe inernational, iar de cand au venit si in Romania am luat cont la ei si imi tin multe siteuri acolo.

Vezi si http://despreweb.info/showthread.php?tid=24 pentru pareri din partea mai multor useri

| 26andrei26 a răspuns:

Cel mai bun este ipage..doar ca costa 2 dolari...dar pentru dolari ai
spatiu nelimitat si traficul tot nelimitat
iar domeniul este gratis

| MiSSyoUNow a răspuns:

000webhost, este foarte foarte foarte bun!

| Stefanbossnet a răspuns:

Http://myradiostream.com/ Incearca sa vezi. Eu sunt multumit!

| Niiiicu a răspuns:

Google zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru? Site, radio, hub, forum.

| Florincrap a răspuns:

Www.webs.com,iti da si site-ul gratuit. (nu le fac reclama).

Răspuns utilizator avertizat
| slowswag a răspuns:

Ipage

| razvyaga a răspuns:

Niciunu. Gratis sunt proaste cu bani putini merge binisor si cu vreo 6 euro ai un host bun.

| PickUp a răspuns:

Pai sunt mai multe e. Dar cel mai bun este cel de Google (Hosting Gratuit) Sau am eu un hosting daca vrei...happy Ma contactezihappy (Hosting meu e parteneriat cu Ucoz.com) Funda plz

| AndreeeexD a răspuns:

Xhost din cate stiu

| gabyS98 a răspuns:

Xhosting

| Riderx1 a răspuns:

Site, radio, hub, forum?

| Paull18 a răspuns:

000webhost. e the best. recomand

| mariussf18 explică:

Bun hosting*

| WhiteAndProud14 a răspuns:

Ala platit. happy

| Ionutpopescu10 a răspuns:

000webhost este cel mai folosit, dar acum iti recomand gpas.info pentru ca are 20gb spatiu si trafic lunar 200 GB

| k3R0seN a răspuns:

Xhost

| myhayg a răspuns:

Www.webs.com
www.weebly.com

Eu pe astea fac. este foarte usor de lucrat pe ele! :)
O zi buna

| Editor a răspuns:

Salutare, vezi aici o oferta pentru web hosting gratuit: http://www.hostmama.ro/hosting-gratuit.php

| treiwap a răspuns:

Cel mai bun host gratuit e 3wap.eu,e la inceput dar va garantez ca e cel mai bun host gratis incercatil. www. 3wap.eu