| LAlex a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun telefon din lume? Dar cea mai buna marca?

Răspuns Câştigător
| vl96cos a răspuns:

1 Samsung galaxy s
2 HTC desire hd
3 iphone 4

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cel mai bun telefon la ora actuala este iphone 4! si cred ca cea mai buna firma este Apple urmata de HTC si Nokia!
dar in industria telefoanelor mobile totul este schimbat-or!
...cine stie ce telefoane vor aparea maine si cum se va schimba balanta!

| Kattan a răspuns:

Apple cea mai buna firma de telefoane? Are you kidding me? Iphone cel mai bun telefon? Iphone sunt de fite, pentru design.

| Al3x_3632 a răspuns:

Deci... hay sa iti zic eu ceva
cea mai buna firma de teluri e:
1. BlackBerry
2. IPhone
3. HTC
telurile
1. BlackBerry Bold 9780
2. IPhone 4 [32GB]
3. HTC Desire hd

| Al3x_3632 a răspuns:

Si scuze nu stiu cum am putut sa uit de VERTU dar nu sunt performante sunt decat de fite... un prieten[de alu tata] shia luat cu 10.000 eure

| Al3x_3632 a răspuns:

Scz am mai greshit cevalaughing la firma in loc de Apple am scris iphone...
sorrywinking

| мἷђᾄἔłᾄ a răspuns:

Nokia!