| zmenta1994 a întrebat:

Care dintre voi ati dat ECDL? Cum a fost in privinta dificultatii? Nu stiu de unde as putea sa downlandez niste simulari sau modelede de examene ...in afara de cele de pe siteul lor?

1 răspuns:
| clau_7848 a răspuns:

Eu am dat pana acum modulul 1 si 2 dar nu mi s-a parut foarte greu//din fericire le-am luat din prima. daca o sa inveti o sa fie totul ok.nu trebuie sa ai neaparat punctajul maxim ca sa treci iti trebuie doar 75%. si in legatura cu modelele de simulari eu am luat de la profesorul meu de informatica