| astertix09 a întrebat:

Care e cea mai buna platforma de plata a produselor si serviciilor achizitionate online prin SMS?

Răspuns Câştigător
| monicaclaudia a răspuns:

Mai exact la ce te referi? e o intrebare prea generala...
? eu am digitat intrebarea ta si mi-a dat mi de pagini dar nu stiu la ce te referi deci iata una
http://www.no-cash.ro/index.php?an=&luna=&start=50&url=news

2 răspunsuri:
| astertix09 explică:

Mai exact ma refer la o platforma sigura de implementat intr-un site sunt cateva dar nu am de unde sa stiu cat sunt de serioase, iar pe paypal e prea complicat de facut cont trebuie mers la banca pentru card bancar o multime de formalitati si de bani cheltuiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca www.mobilpay.ro