| Raul a întrebat:

Care e cea mai rapida si mai sigura metode pentru a promova un site/blog?

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Platesti pe cineva sa ti-l promoveze.

| Dominicc a răspuns:

Gresit. Nu exista o cale rapida. Tine de articole si continutul care il oferi.

Traficu nu te incalzeste atata timp cat cei care iti viziteaza blogul nu raman pe el mai mult de 3-4 secunde.

Trebe sa ii faci sa ramana, nu doar sa intre si sa iasa. Asta este traficul.

Seo ajuta la descoperirea blogului tau in motoarele de cautare si a da oamenii de tine, nu si de a ii mentine pe blog.

In concluzie, scrii articole si postezi linkul lor (doar o data pe zi) intr-un agregat de genu. Recomand toateblogurile.

Numai bine
http://visualeffect.org/

| dudu_4306 a răspuns:

SEO-adica sa iti optimizezi site-ul astfel incat sa fi gasit usor de motoarele de cautare : Google, Yahoo...