| CelMaiProstDinCurteaScolii a întrebat:

Care e cel mai bun 1) internet ex.
2) mozilla firefox
3) google crome
4) opera happy
folosesc internet ex si mozilla si nu-s prea multumit? deci care e mai bun.big grin dau si funda.big grin

Răspuns Câştigător
| Optima a răspuns:

Google chrome si opera

67 răspunsuri:
| ladygaga a răspuns:

Inainte foloseam internet ex. si nu mi-a placut, mergea greu.

Acum folosesc mozilla si e ok/

| B3stgirl a răspuns:

Eu folosesc google chrome si sunt multumita!happy

| Lorien_2084 a răspuns:

SRWare Iron. E pe motorul Chrome, dar fara furturi de datewinking

| ONU_2429 a răspuns:

Google crome big grin

| RMC a răspuns:

Opera FTW
incearca si o sa vezi

| AdDeEa a răspuns:

Eu in ultimu timp fol numai google chrome.
Folosesc si internet explorer decat cand st pe siteul pentru posturi tv online.

| shtephie a răspuns:

Google Chrome este cel mai bun :X Eu p'asta il folosesc si sunt multumita!

| AloneQsFini a răspuns:

1.Internet explorer este un jeg de borwser(scuza'mi expresia)dar se misca greu plus ca apar multe la toolbars bifate...
2.Mozilla Firefox folosesc si eu si mi se pare destul de rapid.meniu foarte accesibil dar am auzit ca e forate vulnerabil in protejarea parolelor pe care le ai la "remember"
3. Google Crome producatori spun ca este cel mai rapid browser si par sa aina dreptate insa mai are si el mici scapari
4.Imi pare rau dar la Opera nu pot sa ma pronunt deoarece nu am incercat...

Raspunsul:Google Crome

| ZxPoox a răspuns:

Eu zic ca chrome si mozillawinking

| oana.. a răspuns:

Eu am google chrome si este foarte bun:d

| crisssy a răspuns:

Eu zic ca mozilla firefox...
si eu la fel folosesc mozilla si internet ex...si sunt mai multumita de mozillawinking

Cu bine, Crissy:*:*:*

Răspuns utilizator avertizat
| Alissa193 a răspuns:

Le-am incercat pe toate si sincer ma avantajeaza MozillaFirefox.Alege-l pe cel care iti convine!

| lori15 a răspuns:

Opera cu sigurantawinking.

| nobilul a răspuns:

| anghelbogdan a răspuns:

| b3atrice24 a răspuns:

Sincer pentru filme cel mai bun e mozilla din cate am observat si nu sunt singura care spune asta. Dar eu navighez mai mult cu Google Chromehappy

Kisses:*

| sanziana1234 a răspuns:

Google crome zic eu ii superrrrrr
funda?winking

| marius123 a răspuns:

Cometbird e ce a mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In opinia mea 1 google chrome si 2 mozila firefox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Crome si Opera nu am folosit deloc pana acum.

Am avur Mozilla la care mi-a placut ca aveam optiunea de a
deschide mai multe ferestre intr`una singura, dar totusi mergea foarte greu si.no talking

De mult timp Am Internet Explorer care mi se pare cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Google Chrome, Opera a inceput sa "schimbe" paginile, multe erori, mozzila e cam greu de lucrat cu el, Internet Explorer, neahlaughing, merge tare greu, se incarca greu paginile iar Chrome e acceptabil.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera-aia am si eu.
E cel mai rapid, cel mai bun, e in lb.romana.
Nu mi s-a blocat niciodata.
Ai o multime de alegeri(semne de carte etc.), daca stingi calculatorul deodata (fara sa dai start-shut down)a 2a zi iti apare un tabel de unde poti continua ce ai facut in ziua trecuta...
Eu iti recomand Opera, caci am avut s mozilla firefox si google crome.
Mozilla firefox-merge foarte greu
google crome-nu recomand
Opera e cea mai buna alegere.
Pana si telefonul are la internet Operalaughinghappy->serios!
Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google chrome ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Safari si sunt foarte multumita. Chiar imi place mult. Ti-l recomand si tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Operahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google crome

| papushikroz a răspuns:

Eu folosesc Opera si sunt foarte multumita de el.

| gatita a răspuns:

Dupa parerea mea... cel mai bun e google chrome...si mai fol si explorer cateodata