| ღPufuleț a întrebat:

Care e diferenta dintre ipad si tableta thinking Vreau sa imi iau o tab 2 sau ipad 2 care e mai bun? thinking

2 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Salut,

O sa iti raspund imediat la intrebare: Tinand cont de datele tehnice, sunt la fel, dar sa nu uitam ca mai intai a fost ipad-ul si mai apoi Samsungul. Totusi recomandarea mea este urmatoare:

http://bit.ly/XUqbqR

Oricare dintre produsele pe care le vei vedea reprezinta o alegere foarte buna. Si nu trebuie sa te conving eu (care sunt detinatorul uneia) ci alte persoane care au cumparat si au scris review pe acel site. O zi placuta!

| dragon13 a răspuns:

Samsung galaxy TAB 2 e mai buna la toate capitolele decat ipad 2.Convinge-te pe net.